Hierdie Sondag

HIERDIE SONDAG 10 Julie 2022

Erediens: 09:30

Prediker: George Conradie

Teks: 

Tema: Wat jy saai sal jy maak

VOLGENDE SONDAG 17 Julie 2022

Erediens: 09:30

Prediker: Dr Hans Linde

*EREDIENS PREEKBEURTE – KWARTAAL 2* 

  • 10 JULIE – George Conradie
  • 17 JULIE – Ds Hans Linde
  • 24 JULIE – Ds Cornis Botha
  • 31 JULIE – Ds NJ Van As

NEEM KENNIS VAN DIE VOLGENDE: TYE & PLEKKE BEHALWE UITNAWEKE & VAKANSIES

Kleuterkerk: 2-5 Jariges (By Kleuterlokaal in die vierkant tydens erediens ) 09:00

Kinderkerk: Gr R – Gr 3 (By Jeuglokaal in die vierkant tydens erediens) 09:00

Jeugkerk: Gr 4-7 (In die Sentrum tydens erediens) 09:00

MUG & TEEN: Elke Woensdag tussen 18:15 – 19:00 vir GR 7 (Behalwe in vakansies)

KIX: Elke Woensdag tussen 17:30 – 18:15  vir GR 1-3 (Behalwe in vakansies)

TEKKIES: Elke Woensdag tussen 17:30 – 18:15 vir GR 4-6 (Behalwe in vakansies)

MUURPROP: Elke Donderdae 18:30 vir Hoërskool kinders (Behalwe in vakansies)

JEUG@6: Sondae Aande om 18:30 Hoërskool kinders (Behalwe in vakansies & Uitnaweke)

KATEGESE:
Gr 8-10 na erediens om 09:30

SKAKELS NA ONS SOSIALE  PLATFORMS

Facebook:

https://www.facebook.com/wellingtonoos

Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCHoXw0ZJ525s6ZMMQ9naNTg/featured

Instagram:

@ngk_wellington_oos

Anchor Podcast:

https://anchor.fm/cornis-botha

 

 

Teks vir die week

Teks vir die week

Markus 10:14

Maar toe Jesus dit sien, was Hy verontwaardig en het Hy vir hulle gesê: “Laat die kindertjies na My toe kom en moet hulle nie verhinder nie, want die koninkryk van God is juis vir mense soos hulle.

 

Gebedsbulletin
GEBEDSRIGLYNE

Verjaarsdae

BAIE GELUK MET DIE SPESIALE DAG.

SONDAG 03 JULIE

Dippenaar, Marquerite

Janse Van Rensburg, Eleena

Kloppers, Johan

Kühn, Suné

Mostert, Joan

Steenkamp, Hugo

MAANDAG 04 JULIE

Elandi Botha

Elsjé Botha

Johan Lourens

Gerrit Odendal

Mia Rossouw

Nada Steenkamp

Rossouw Van Zyl

DINSDAG 05 JULIE

Lienke Bester

Phillip Botma

Leandré Linde

Elizma Smidt

Anjoh Spamer

Christi Truter

Casey Van der Walt

WOENSDAG 06 JULIE

Estelle Breedt

George Du Toit

Suzaan Lambrecht

Lara Lochner

DONDERDAG 07 JULIE

Elizma Aucamp

Margaret Ellmann

André Victor 

VRYDAG 08 JULIE

Christiaan Bester

Esther Burger

Gerhard Gericke

Bennie Smith

SATERDAG 09 JULIE

Danie Erasmus

Ds NJ Van As